omega-3 mastné kyseliny

Omega-3 mastné kyseliny v tehotenstve 🤰 a počas dojčenia 🤱

Zuzana Dziacka NU SKIN, SPRÁVNY VÝVOJ DIEŤAŤA, TEHOTENSTVO

Užívanie omega-3 mastných kyselín v tehotenstve a počas dojčenia so sebou prináša množstvo výhod pre mamičku a jej dieťatko.

Správny vývoj nervovej sústavy (mozgu 🧠 a miechy), srdca ❤️ a zraku 👀 dieťaťa – to je iba niekoľko benefitov, ktoré užívanie omega-3 mastných kyselín v tehotenstve so sebou prináša.

Pre tehotné a dojčiace ženy je veľmi dôležité konzumovať DHA (jednu zo zložiek rybieho oleja), pretože vývoj dieťaťa závisí od matky. 

Nedostatočný príjem DHA v období tehotenstva je spájaný so skrátením trvania tehotenstva a zvýšeným rizikom predčasného pôrodu.

Veľká noc s COVID-19 🐰🐥

Zuzana Dziacka VŠEOBECNÉ

Veľká noc je najvýznamnejší kresťanský sviatok. Slovensko ale tento rok čaká Veľká noc, aká tu ešte nebola. Šibačka iba doma, drahšie potraviny a namiesto návštev komunikácia online.

Tohtoročné veľkonočné sviatky bude navyše platiť obmedzenie pohybu ľudí. Budeme sa tak musieť zaobísť bez návštev blízkych, návštev bohoslužieb, ale aj bez dovoleniek. Pondelková šibačka sa pravdepodobne uskutoční iba v úzkom rodinnom kruhu a my tak 1.-krát vo svojom živote prežijeme Veľkú noc viac online.

Alcapone

MLM – strašiak alebo dokonalý zdroj peňazí?

Zuzana Dziacka NU SKIN, VŠEOBECNÉ

Posledné týždne a mesiace celý svet zažíva ťažké časy, kedy ľudia zostávajú doma iba s percentuálnou časťou (60%-80%) svojej bežnej výplaty, alebo úplne prichádzajú o prácu a tak sa pomaly dostávame do ekonomickej krízy. Nie je ale všetkým dňom koniec. Situácia praje tím, ktorí chcú vidieť riešenia aj v tejto komplikovanej dobe, sú otvorení počúvať a učiť sa nové veci.

Jednou z možností ako v tejto dobe ustáť, prípadne zvýšiť svoj príjem, je zapojiť sa do network marketingu – MLM. Ohľadom tejto problematiky ma zaujal článok na blogu a s dovolením jeho autora – Michala Pindrocha ho chcem s vami zdieľať 🙂

Read More

Podpor imunitu v boji s vírusmi 🦠

Zuzana Dziacka NU SKIN, ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Celý svet v tento momente zažíva ťažké časy keď je veľmi dôležité postarať sa o svoje zdravie a dať telu všetky možné prostriedky pre boj proti vírusom. Inšpiráciu môžeme nájsť v čínskej medicíne, ktorá je predovšetkým o prevencii, ale je schopná riešiť aj rôzne problémy.

Jednou z možností sú huby. Určite už poznáte názvy ako Reishi a Cordyceps. Títo prírodní lekári dokážu jednu úžasnú vec. Intenzívne stimulujú imunitný systém, aby dokázal odolávať vonkajším patogénom vrátane vírusov a zároveň posilňujú vitalitu. V tomto sú výnimočné a žiadna iná bylina to tak komplexne nedokáže. Poďme sa teda pozrieť na poklady čínskej medicíny.

Read More

BEAUTY GOALS 2020

Beauty Goals 2020 – zľava 20%

Zuzana Dziacka MUST HAVE PRE KAŽDÚ MAMU, NU SKIN

Chcete na dovolenku skvelé telo bez celulitídy? Nový vzhľad pre váš špeciálny deň? Nádhernú žiariacu pokožku? Alebo len vlastný jedinečný rituál pre vašu chvíľu pokoja a pohody?

Chcete nakúpiť v akcii Beauty Goals 2020 s 20% zľavou? A navyše získať trvalú zľavu 20% na všetky výrobky v e-shope NuSkin (vrátane tých zľavnených)?

Vyplňte prosím formulár na konci článku a ja vám s prvou objednávkou založím VIP zákaznícky účet – bez záväzkov či akýchkoľvek povinností. 

Registrácia priamo na stránke toto nedokáže, zostali by vám základné ceny.

Aké skvelé produkty si teda od 16.3. – 18.3.2020 môžete zakúpiť za akciovú cenu?

Read More

Koronavírus z pohľadu čínskej medicíny

Koronavírus z pohľadu 🧪🍄čínskej medicíny

Zuzana Dziacka NU SKIN, ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Už je to niekoľko týždňov čo svetom otriasa hrozba koronavírusu a v piatok 6.3.2020 bol oficiálne potvrdený 1. prípad nákazy už aj na Slovensku. Čo vieme o víruse?

Prenáša sa z človeka na človeka kvapôčkovou infekciou, ktorá sa šíri vzduchom. To znamená, že sa prenáša podobne ako obyčajná chrípka. Hovorí sa aj o kontaktnom prenose. Napriek tomu chrípka je viac virulentná a človek sa ňou nakazí rýchlejšie.

Je ale dobré vedieť, že sa nejedná o smrtiaci vírus ako napríklad ebola alebo MERS, kde je úmrtnosť cca 50% – 70%. Pri koronavíruse je úmrtnosť približne 2%, čo zodpovedá silnejšej epidémii chrípky.

Ohniskom nákazy je čínske mesto Wu Han a na človeka sa preniesol z divokých zvierat podobných pásovcovi (luskoun). 

Read More

Paríž 🗼🎡 – tip na výlet s malým dieťaťom 👨‍👩‍👦

Zuzana Dziacka CESTOVANIE S DEŤMI

Paríž je najobľúbenejšie mesto Francúzska a najnavštevovanejšie mesto Európy. Mesto lásky, mesto svetla a často i mesto klišé. Paríž má mnoho prívlastkov, no nemožno mu odoprieť jeho nezameniteľný šarm. Je ako femme fatale, každý na ňom miluje niečo iné. Nielen Louvre, ale aj Centre Pompidou či Rodin Museum z neho robia centrum umenia.

Už v 19. storočí Parížu pribudol symbol – Eiffelova veža. „Eiffelovka“ je miesto, ktoré jednoducho nemožno prehliadnuť.

Dobré víno a jedlo, to je to, čo Parížan nikdy neodmietne. Paríž si musíte obliecť, ochutnať ho, privoňať mu, nosiť ho ako šaty na špeciálnu príležitosť. A keď sa chystáte na výlet do Paríža, pripájam pár tipov ako výlet absolvovať napríklad aj s malým dieťaťom.

Read More

Karnevalová maska

Slovenské fašiangy alebo karneval v Benátkach? 👹🎭

Zuzana Dziacka VŠEOBECNÉ

Bujará zábava, fašiangové a karnevalové sprievody, uvoľnené spoločenské konvencie, bláznivé masky, vôňa zabíjačkových špecialít a smažených šišiek, sýte jedlá, sladké pokušenia a občas i voľnejšie mravy.

Fašiangové a karnevalové obdobie ľudia v minulosti oslavovali hravosťou. Neboli žiadne predpisy, žiadne tresty, spytovanie svedomia, žiadne pôsty.

Toto obdobie bolo odjakživa symbolom radosti, veselosti a hojnosti. Je v podstate obdobím prechodu od zimy k jari.

Read More

Valentín s Ho´oponopono 💕

Zuzana Dziacka VŠEOBECNÉ

Dnešný deň je známy ako “Valentínsky”. Všade samé srdiečka, ružičky, plyšáky s nápisom Milujem Ťa, bonboniéry v tvare srdca, či limitované edície darčekov.

Ale je tento deň skutočne jediný, kedy máme niekomu povedať, že ho ľúbime? Lásku by sme si mali navzájom prejavovať počas celého roka. Lásky nie je nikdy dosť!

Vráťme sa ale naspäť k názvu tohoto článku a Ho´oponopono. Čo to vlastne je?

Read More