Ryšavka

Aký rúž sa ku mne hodí podľa farby očí a vlasov

Zuzana Dziacka MUST HAVE PRE KAŽDÚ MAMU, NU SKIN

Nálada, farba oblečenia, farba pleti a vlasov. To všetko sú faktory, ktoré ovplyvňujú ženy vo výbere ich obľúbeného rúžu na pery.

Rozmýšľali ste však nad tým, že by ste si svoj odtieň zvolili podľa farby vašich očí alebo podľa farby vlasov? 

My ženy sme také svojské a keď sme na rúž zvyknuté, nosíme ho na perách stále. V práci, doma, alebo aj keď ideme von – dokonca iba vysypať smeti 😀

V dnešnej dobe, keď sú pery zahalené pod rúškom, mnohé ženy nepoužívajú rúže. Na druhej strane tie, ktoré bez neho ani nevyjdú z domu môžu doplatiť na to, keď sa rúž otlačí na rúško a rozmaže sa. Otlačený rúž sa zle dáva dole z rúška a naviac môže nepekne zafarbiť aj okolie pleti, čo po zložení rúška môže pôsobiť komicky.

 
Ak nechcete, aby sa váš rúž odtláčal, vyberte si jeden z 18 matných a metalických odtieňov Nu Colour POWERlips™ Fluid
 
rozmazaný rúž
 
Powerlips fluid má intenzívnu a dlhotrvajúcu farbu. Je tekutej konzistencie a vyplní na perách všetky ryhy, tzn. že po jeho aplikácii sú pery krásne, plné, hebké a príjemne mäkké. Rúž obsahuje avokádový olej a vitamín E.
Zelené oči

Nádherný kontrast vznikne po nanesení jasne oranžového alebo ružového rúžu. Púdrová ružová či fuchsiová taktiež nie sú krokom vedľa. Týchto farieb sa žienky so zelenými očami rozhodne báť nemusia.

Pozor, pri zelených očiach neplatí “menej je viac”! Dovoľte si veľa…

Zelené oči rúž

Hnedé oči

Tmavo ružová a jemne ružová. Skrátka ružová pristane všetkým hnedookým ženám. Aj keď môžu majiteľky tejto farby očí experimentovať aj s inými farbami, ružová je jednoznačne tá pravá. Vytvorí totiž s vašimi očami krásnu harmóniu.

Hnedé oči rúž

Modré oči

Modrá farba je jedinečná, a preto ju treba vyzdvihnúť tými správnymi farbami rúžov. Ružová farba je skvelá voľba, avšak, ak chcete ohúriť svoje okolie, stavte na červenú! 

Najvhodnejšie pre vás budú studené červené tóny, nie príliš tmavé. Vhodné sú však aj ružové – matné alebo lesklé.

Presne tak. Modroočky sa výrazných farieb a špeciálne červenej farby rozhodne báť nemusia.

Modré oči rúž

Sivé oči

Pôsobia tajomne sexi a trochu drzo. Túto farbu ešte zvýrazníte použitím fialových farieb (iba pri plných perách) alebo béžových odtieňov.

Tieto oči pôsobia veľmi zaujímavo, tajomne, jedinečne a sexi. Skvelým ťahom je ich zvýraznenie fialovými odtieňmi, alebo práve naopak, béžovou farbou. 

Jantárové oči

Má ich napríklad Nicole Richie a nie náhodou si pery farbí rúžmi zemitých farieb. Pristanú vám decentné tóny, vyskúšajte to s teplou oranžovou alebo tmavofialovou.

Powerlips ukážka rúžov

Vyber si ten správny odtieň >>>

 
Čiernovlásky

Brunetky si môžu dovoliť experimentovať s farbami ako je tehlovo červená, oranžová, čokoládová alebo s rúžmi s bronzovými odtieňmi.

Ak však nie ste majiteľkou zubov bielych ako perličky, radšej siahnite po farbách, ktoré žltý nádych zubov opticky stiahnu. Určite nešliapnete vedľa s chladnou červenou, ktorá bude v kombinácii s tmavými vlasmi pôsobiť sofistikovane.

Čiernovláska

Blondínky

K blondínkam odjakživa patril provokujúci červený rúž, ten však musí byť v chladných odtieňoch, ktoré majú modrý podtón ladiaci so svetlou pleťou nositeľky. Blondínky, ktoré stavia na fuchsiovú, ružovú alebo jahodovú, určite neurobia chybu.

Blondína

Hnedovlásky

Ženy, ktoré majú tzv. “špinavý blond” alebo svetlo hnedé vlasy, majú tú výhodu, že si môžu vybrať zo širokého spektra farieb rúžov.

Pristanú im studenšie odtiene ako je malinová, svetloružová alebo koralovo červená, ktorá je skutočne univerzálnou a kráľovskou farbou.

Hnedovláska

Ryšavky

Ryšavé dámy sú priamo stvorené pre výrazné rúže a rozhodne by sa im nemali vyhýbať. S neprehliadnuteľnou farbou vlasov krásne krásne vynikne malinovo červená alebo koralovo červená.

Ak sú vaše vlasy skôr červené, hodí sa k nim tehlová a oranžovočervená farba.

 

Ešte nemáš VIP ceny a chceš ich?

Chceš nakupovať produkty NuSkin a Pharmanex so zľavou 20%? A navyše si zabezpečiť trvalú zľavu takmer 1/4 z ceny produktov v celom e-shope NuSkin?

“Upíš sa mi” cez formulár nižšie a ja ti založím VIP zákaznícky účet – bez záväzkov či akýchkoľvek povinností. Zriadenie VIP účtu alebo distribútorskej registrácie ťa k ničomu nezaväzuje – nemusíš nakúpiť ani raz. 

Registrácia priamo na stránke toto nedokáže, zostali by ti základné ceny.

Tvoje údaje sú u mňa v bezpečí. S tvojim súhlasom ich budem zdieľať iba so spoločnosťou NuSkin pri zakladaní účtu.

 
Vyber si ten správny odtieň a zažiar v plnej kráse 🙂
 
To do list rúž
 
XOXO
 Zuzka 🙂