NS zľava 20

Galvanic Spa a LumiSpa so super zľavou 20% – iba v pondelok 17.6.?

Zuzana Dziacka MUST HAVE PRE KAŽDÚ MAMU, NU SKIN Leave a Comment

Galvanic Spa a LumiSpa so super zľavou 20% – iba v pondelok 17.6.? 

Túto super správu si nemôžem len tak nechať pre seba. NuSkin bol v prieskume Euromonitor vyhlásený za svetovú jednotku mezi značkami s domácimi kozmetickými prístrojmi za rok 2017 a 2018. Súčasne oslavuje 35. výročie vzniku!

Ako sa firma rozhodla toto ocenenie osláviť? Zľavou na 2 najpopulárnejšie prístroje pre domáce ošetrenie pleti – LumiSpa a GalvanicSpa (vrátane gélov k nim).
LumiSpa pritom bude v zľave prvýkrát od uvedenia na európsky trh.

 

Zľava sa automaticky sprístupní v pondelok ráno o 9:00 hod. a potrvá do vypredania zásob. Zľava bude 20% z pôvodnej maloobchodnej ceny (pokiaľ patríte medzi mojich VIP zákazníkov, budete mať zľavu takmer 40%). Ak k nim ešte nepatríte, je najvyšší čas vypísať registračný formulár na konci článku a stať sa VIP zákazníkom.

Nakupovať môžete priamo v mojej ponuke – ceny sa v pondelok ráno automaticky upravia a vy tak môžete pri nákupe ušetriť. Pokiaľ máte VIP ceny, nakupovať môžete priamo na webe NuSkin – ak nie, čím skôr vypíšte registračný formulár alebo ma kontaktujte na zdziacka@gmail.com

Kúpiť produkty s 20% zľavou >>>

Čo všetko nájdete v akcii?

V akcii budú v pondelok tieto 4 produkty:

? galvanická žehlička na tvár – s nástavcami na tvár, telo, hlboké vrásky a vlasy

? gély ku galvanickej žehličke

? LumiSpa – v balení aj s čistiacim prostriedkom podľa konkrétneho typu pleti

? samotné čistiace prostriedky (čistiace gely) k LumiSpa

Galvanic Spa (galvanická žehlička)

Už ste určite počuli výraz “galvanická žehlička” alebo “žehlička na pleť” 🙂 Perfektný vynález! Galvanická žehlička je tak trochu zázrak (teda ak máte tú správnu – pretože nie každá dokáže to, čo táto). Žehlí vrásky, ovisnutú pokožku, vyhladzuje celulitídu a strie a súčasne hydratuje pleť. U mňa bez milosti odstránila mimické vrásky, nadvihla obočie, oživila pokožku a krásne ju vyčistila.

Galvanická žehlička je prístroj, ktorý bežne nájdete aj v kozmetických salónoch.

Galvanic Spa a LumiSpa so super zľavou 20% – iba v pondelok 17.6.?

Prečo práve táto?

Pretože okrem galvanického prúdu (ktorý využívajú aj lacné žehličky) zvláda aj iontoforézu – čo je zapracovanie polarizovaných gelov do hlbších vrstiev pokožky – kde bojujú proti prejavom starnutia omnoho účinnejšie ako iba na povrchu!

V živote som nezažila, že po prvom ošetrení na polovicu tváre môže byť rozdiel tak viditeľný – vypína a odstraňuje opuchy na pleti takmer okamžite. Skutočne! Tak, že ho vidíte.

Vydrží to?

Celé ošetrenie trvá cca 5 minút (ak sa rozhodnete zapracovať krém proti vráskam na kritické miesta, ošetreniu budete musieť venovať cca 10 minút).

Po prvom použití želaný efekt veľmi dlho nevydrží – cca 72 hodín. Preto odporúčam galvanizovať sa pravidelne – zo začiatku 3x týždenne. Keď dosiahnete želaný stav, stačí 1x týždenne, neskôr 1x – 2x mesačne.

Pokožka starne neustále, takže ju treba ošetrovať v pravidelných intervaloch 🙂

Čo je na tom celom skvelé? Jedným prístrojom ošetríte pleť na tvári, ale aj ovisnutú kožu, celulitídu a strie na rukách, bruchu a stehnách napríklad po pôrode, alebo rapídnom schudnutí.

Dokáže aj takéto zázraky:

Galvanic Spa a LumiSpa so super zľavou 20% – iba v pondelok 17.6.?

P.S. Ženy, ktoré ju používajú, hovoria, že by ju mala dostať ako darček každá žena po pôrode 😀 Je pravda, že mnohým by to ušetrilo škaredý pohľad do zrkadla z vyťahanej kože a strií a možno aj nejakú tú slzu… No našťastie aj toto má riešenie.

Gely ku galvanickej žehličke

Gely ku galvanickej žehličke budú v akcii tiež 17.6. – ale iba tie na tvár. V jednej krabičke nájdete 8 ampuliek (4 na čistenie pleti a 4 na hĺbkové ošetrenie a vyživenie pleti s technológiou ageLoc).

Galvanic Spa a LumiSpa so super zľavou 20% – iba v pondelok 17.6.?

Telový gel tentokrát v akcii nebude, ale ako môj VIP klient máte stále krásnu 20% zľavu.

Lumi Spa

LumiSpa je geniálna na jemné čistenie pleti – víťaz Pure Beauty Awards 2018 v kategórii Best New Premium Anti-Ageing Product. Lumi nie je určená iba na starnúcu pleť, ale aj na mladistvú a problematickú pleť.

Galvanic Spa a LumiSpa so super zľavou 20% – iba v pondelok 17.6.?

Čo vlastne Lumi Spa dokáže?

Lumi prináša pleti 7 benefitov – čistí pleť, obnovuje, vyhladzuje a rozžiaruje pokožku, dodáva jej pružnosť a svieži vzhľad, minimalizuje veľkosť pórov. Ak si myslíte, že svoju pleť dôkladne vyčistíte pleťovou vodou a vatovými tampónmi – ste na veľkom omyle. Pokiaľ si po takomto ošetrení dodatočne vyčistíte pleť s Lumi Spa, zostanete nepríjemne prekvapené. Aj po dôkladnom vyčistení tampónmi nájdete na silikónovej hlavici ešte zvyškové stopy make-upu. 

LumiSpa pleť čistí kvalitne a do hĺbky, ale bez podráždenia. Jej hlavica je silikónová (teda žiadne štetinky, ktoré by pleť podráždili alebo poškriabali).

LumiSpa je vyvinutá tak, aby stimulovala kožné bunky k ich prirodzenému pohybu. Pokožku tak udržuje vypnutú, pevnú, pružnú a hydratovanú. Po ošetrení dokonca zmiznú drobné mimické vrásky.

1 prístroj, 2 minúty, 7 benefitov

Pri Lumi Spa platí jednoduchá rovnica. Jedným prístrojom za 2 minúty doprajete svojej pleti 7 benefitov.

1 ošetrenie trvá iba 2 minúty (prístroj pravidelne pulzuje v 30-sekundových intervaloch a po každom takomto intervale vás upozorní zmenou pohybu, že sa môžete presunúť na ďalšiu časť tváre). Lumi Spa je dokonca vodotesná, takže ju môžete použiť na pohodlné odlíčenie aj v sprche.

Koncom júna dorazí na európsky trh aj nástavec na ošetrenie očného okolia (odstraňuje kruhy a vačky pod očami), takže ak Lumi ešte nemáte, určite si ju čím skôr kúpte.

VIP ceny nájdete dole pod článkom.

Čistiace prostriedky k LumiSpa

Ak už svoju Lumi máte, využite akciu na to, aby ste si kúpili čistiaci prostriedok (gel) vhodný práve pre váš typ pleti. 

Galvanic Spa a LumiSpa so super zľavou 20% – iba v pondelok 17.6.?

Na výber bude z týchto 5 druhov:

? Normal/combo – na normálnu a zmiešanú pleť

? Dry – na suchú pleť

? Oily – na mastnú pleť

? Sensitive – na citlivú pleť

? Blemish prone – na problematickú pleť so sklonom k akné

Ako nakupovať

Akcia začne 17.6. presne o 9:00 a bude trvať do polnoci, alebo do vypredania zásob. Ak si chcete uchmatnúť ten svoj produkt, určite si nastavte budík a buďte ready už o 8:55 hod. Môže sa stať, že web NuSkin bude preťažený a pri nákupe vás presmeruje do čakárne – vtedy určite trpezlivo čakajte a stránku nevypínajte, alebo sa vyradíte z poradia a pri opakovanom nákupe by sa mohlo stať, že produkt už bude vypredaný.

V tomto prípade sa trpezlivosť určite vypláca 🙂

Nakupovať môžete 2 spôsobmi:

  1. zaregistrujete sa pod svojim kontom a nakupujte priamo na seba alebo
  2. nakúpiť môžete aj cez moju zvýhodnenú ponuku.

Kúpiť produkty s 20% zľavou >>>

Lumi Spa je v akcii od uvedenia na trh prvýkrát, Galvanic Spa býva lacnejší iba 1x do roka na Black Friday. Pokud o niektorom z nich uvažujete, teraz je tá najlepšia chvíľa sa rozhodnúť.

Tak čo, idete do toho?

Ešte nemáte VIP ceny na NuSkin a chcete ich?

Chcete nakupovať produkty NuSkin a Pharmanex so zľavou 20%? A navyše si zabezpečiť trvalú zľavu takmer 1/4 z ceny produktov v celom e-shope NuSkin?

“Upíšte sa mi” cez formulár nižšie a ja vám založím VIP zákaznícky účet – bez záväzkov či akýchkoľvek povinností. Zriadenie VIP účtu alebo distribútorskej registrácie vás k ničomu nezaväzuje – nemusíte nakúpiť ani raz. Je to ale výborná možnosť ako získať produkty za výhodné ceny pre seba alebo pre svojich zákazníkov. Využite túto možnosť ak ste bloger/ka, alebo podnikáte v online marketingu. Hitom dnešnej doby je predsa zarábať online!

Registrácia priamo na stránke toto nedokáže, zostali by vám základné ceny.

Vaše údaje sú u mňa v bezpečí. S vašim súhlasom ich budem zdieľať iba so spoločnosťou NuSkin pri zakladaní účtu.

Prajem vám príjemný nákup.

 Zuzka 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *