dlaň1

Ukáž mi svoju dlaň a ja ti poviem aký je tvoj životný štýl!

Zuzana Dziacka NU SKIN, ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Dovolím si to takto smelo tvrdiť, nakoľko sa opieram o modernú vedu, vedecké výskumy, patentové práva a technológiu, ktorá sa pýši tým najvyšším ocenením – Nobelovou cenou!

Odporúčam ti to najlepšie a zároveň ti chcem ušetriť bolesť, čas a peniaze, ktoré by si musela investovať u lekára.

Napíš mi na info@zuzanadziacka.sk, alebo si bookni termín priamo tu.

Ak nepoznáš svoje imunitné skóre, zisti ho čím skôr! 

Ukáž mi svoju dlaň a ja ti poviem aký je tvoj životný štýl!

Pri nezdravom životnom štýle, v tehotenstve a po pôrode extrémne klesá a ty sa cítiš oslabená, vyčerpaná a unavená. Vedela si napríklad o tom, že bábätko v brušku oslabí imunitu jeho mamičky až o 20%?

Dostaň sa opäť do formy a nedaj chorobe šancu ani v tomto chladnom jesennom počasí.

Chcem poznať svoje imunitné skóre >>>

Viem aké to je, keď ťa ten malý človiečik potrebuje najviac na svete a ty ledva držíš rozlepené oči, sotva sa držíš na nohách, najradšej by si sa odplazila rovno do postele a zostala v nej niekoľko dní…

Ukáž mi svoju dlaň a ja ti poviem aký je tvoj životný štýl!

Máš v tele dostatok karotenoidov? To sú tie antioxidanty, ktoré dodávajú ovociu a zelenine žltú, oranžovú a červenú farbu a v tele sú základným stavebným prvkom našej imunity. Už nemusíš chodiť k lekárovi, aby ti celý mesiac deň čo deň odoberal krv, prípadne urobil bolestivý odber a následný rozbor tvojej kožnej vzorky za nehorázne peniaze. Prilož svoju dlaň na skener a do 1 minúty vieš, na čom si.

Daj STOPku červenej a dostaň sa do modrého poľa ?

Ukáž mi svoju dlaň a ja ti poviem aký je tvoj životný štýl!

Pharmanex Biofotonický skener je jedinečný nástroj, ktorý meria hladiny karotenoidov neinvazívnou metódou v kožných tkanivách pomocou uznávanej technológie Ramanovej spektroskopie (v roku 1930 bola ocenená Nobelovou cenou).

Chcem poznať svoje imunitné skóre >>>

Jednoduchým položením dlane svojej ruky pred bezpečné nízkoenergetické modré svetlo skenera získaš v priebehu pár sekúnd hodnotu hladiny karotenoidov (SCS) v tvojej koži.

Karotenoidy sú organické pigmenty prítomné v ovocí a zelenine, ktoré nesú prvotnú zodpovednosť za červenú, oranžovú a žltú farbu. Čím viac farebného ovocia a zeleniny konzumuješ, tým viac karotenoidov dostane tvoj organizmus a tým vyššie bude aj tvoje SCS – imunitné skóre.

Ukáž mi svoju dlaň a ja ti poviem aký je tvoj životný štýl!

Ešte nemáš VIP ceny na NuSkin a chceš ich?

Chceš nakupovať produkty NuSkin a Pharmanex so zľavou 20%? A navyše si zabezpečiť trvalú zľavu takmer 1/4 z ceny produktov v celom e-shope NuSkin?

“Upíš sa mi” cez formulár nižšie a ja ti založím VIP zákaznícky účet – bez záväzkov či akýchkoľvek povinností. Zriadenie VIP účtu alebo distribútorskej registrácie ťa k ničomu nezaväzuje – nemusíš nakúpiť ani raz. Je to ale výborná možnosť ako získať produkty za výhodné ceny pre seba alebo pre svojich zákazníkov. Využi túto možnosť ak si bloger/ka, alebo podnikáš v online marketingu. Hitom dnešnej doby je predsa zarábať online!

Registrácia priamo na stránke toto nedokáže, zostali by ti základné ceny.

Tvoje údaje sú u mňa v bezpečí. S tvojim súhlasom ich budem zdieľať iba so spoločnosťou NuSkin pri zakladaní účtu.

Preži toto chladné počasie v plnom zdraví 🙂

 Zuzka 🙂