So Summer Collection 2019 a VIP ceny – 2. týždeň zliav

Zuzana Dziacka MUST HAVE PRE KAŽDÚ MAMU, NU SKIN

Chcete nakúpiť v akcii So Summer Collection s 20% zľavou? A navyše získať trvalú zľavu 20% na všetky výrobky v e-shope NuSkin (vrátane tých zľavnených)?

Vyplňte prosím formulár na konci článku a ja vám s prvou objednávkou založím VIP zákaznícky účet – bez záväzkov či akýchkoľvek povinností. 2. týždeň zliav začína už v stredu 24. 7. 2019

Registrácia priamo na stránke toto nedokáže, zostali by vám základné ceny.

Ako celá akcia prebieha?

NuSkin nemáva zľavy často, ale vždy to stojí za to! Teraz je vhodný čas akciu naplno využiť a získať obľúbené produkty za výhodné ceny, prípadne vyskúšať niečo nové. 24. júla 2019 začína 2. týždeň letnej nákupnej horúčky So Summer Collection. Každý týždeň (počas 4 týždňov) bude v ponuke 5 produktov s 20% zľavou (k tej môžete získať bonus ďalších 20% pri registrácii cez formulár pod článkom). Akcia platí 1 týždeň alebo do vypredania zásob!

Čo nájdete v ponuke 2. týždeň?

Od radosti skáčem až po strop, lebo v akcii tentokrát bude produkt (hoci všetky sú skvelé), pre mňa THE BEST OF:

Body shaping gel

Body Shaping Gel – je určený na výhradné použitie s telovým galvanikom – Galvanic Body Spa. Verte mi, táto skvelá dvojka dokáže hotové zázraky! Pomáha spevňovať a omladzovať pokožku na rukách, nohách, stehnách a zadku, omladzuje pokožku vďaka patentovanej formule ageLOC a čo je THE BEST OF – odstraňuje pomarančovú kožu 🍊🍊🍊

Vďaka čomu toto všetko dokáže?

V modrej tube nájdete 2 zázračné zložky:

  • laminaria digitata – morská riasa, ktorá zmierňuje prejavy už spomínanej pomarančovej kože, pomáha odbúravať tuk a čo je najlepšie – zameriava sa na medzibunkový priestor,
  • teobromín – výťažok z kakaovníka, spevňuje pokožku, aktivuje štiepenie tukov v pokožke, zrýchľuje metabolizmus, prekrvuje pokožku a má silný relaxačný účinok.

Kúpiť Body Shaping Gel s 20% zľavou >>>

Z fantastickej rady 180˚ počas 2. týždňa v ponuke nájdete ďalší veľmi obľúbený produkt:

Face wash a sérum z rady 180˚ s vitamínom C

Táto rada je najznámenjšia vďaka schopnosti odstraňovať pigmentové škvrny vďaka obsahu vitamínu C. Pred zavedením rady ageLOC® to bola najvyššia rada produktov od NuSkinu, stále však platí, že je skvelá 🙂

V zľave počas 2. týždňa So Summer Collection bude v ponuke najobľúbenejší produkt z tejto rady – face wash.

Face wash – obsahuje 10% aktívneho vitamínu C, vďaka čomu je výnimočným anti-agingovým prípravkom na čistenie pleti. Odstraňuje škvrny a nerovnomerné zafarbenie pleti, podporuje pružnosť pokožky a znižuje výskyt vrások (používa ho aj väčšina ľudí pred čistením pleti pomocou LumiSpa pre TOP starostlivosť o pleť).

Kúpiť Face wash s 20% zľavou >>>

Tajný tip? Pridajte trošku k šampónu, umyte si s ním vlasy a získate tak svetlejšiu a zjednotenú farbu vlasov 🙂

Kúpiť Face wash s 20% zľavou >>>

Môj ďalší tip zo So Summer Collection je:

Tru Face Line corrector

Tru Face Line Corrector – je krém určený na korekciu vrások. Používa sa samostatne alebo pomocou galvaniku (program 3) – vtedy je jeho účinok viditeľnejší. Najskôr sa používa 2x denne – pokiaľ máte jemnejšie vrásky, efekt uvidíte zhruba po 1 mesiaci. Pri hlbších vráskach je efekt viditeľný približne po 3 mesiacoch.

Kúpiť Line Corrector s 20% zľavou >>>

Aby naša pleť v lete netrpela, bude v ponuke ďalší skvelý produkt:

Svieža a vyživená pleť

Tri Phasic White Radiance Maskje vysoko hydratačná pleťová maska z Japonska. Pomáha upokojiť, utíšiť a rozjasniť pleť a zjemňuje pigmentové škvrny. Vďaka nej je pleť žiarivá a pružná. Textilná maska je napustená účinnými látkami. Nerozotiera sa, ale položí sa na tvár a nechá sa 20 minút pôsobiť. Celú procedúru môžeme ukončiť jemnou masážou tváre.

Kúpiť Radiance Mask s 20% zľavou >>>


Ďalší hit?

Bone Formula na podporu kostí

Bone Formula pre zdravé a pevné kosti – je skvelý výživový doplnok, ktorý obsahuje vitamíny C, D (bežne získavame zo slnka), K2 a samozrejme vápnik, ktorý je vďaka ostatným vitamínom veľmi dobre vstrebateľný.

Vyživí a spevní naše kosti. Je vhodný hlavne pre športovcov, ženy po pôrode (a ženy po 30-tke) a starších ľudí, ktorí chcú predísť rednutiu kostí (osteoporóze). Kosť je dynamické tkanivo, ktoré sa počas života mení a zaslúži si správnu výživu. Posilnite svoje kosti už dnes a žite zdravšie.

Kúpiť Bone Formulu s 20% zľavou >>>

Kúpiť Bone Formulu s 20% zľavou >>>

24. júla 2019 začína 2. týždeň letnej nákupnej horúčky So Summer Collection. Každý týždeň (počas 4 týždňov) bude v ponuke 10 produktov s 20% zľavou (k tej môžete získať bonus ďalších 20% pri registrácii cez formulár pod článkom). Akcia platí 1 týždeň alebo do vypredania zásob!

Šťastná mama Zuzka 🙂

Chcete nakúpiť v So Summer Collection so zľavou 20%? A navyše si zabezpečiť trvalú zľavu takmer 1/4 z ceny produktov v celom e-shope NuSkin?

Ešte nemáte VIP ceny na NuSkin a chcete ich?

Chcete nakupovať produkty NuSkin a Pharmanex so zľavou 20%? A navyše si zabezpečiť trvalú zľavu takmer 1/4 z ceny produktov v celom e-shope NuSkin?

“Upíšte sa mi” cez formulár nižšie a ja vám založím VIP zákaznícky účet – bez záväzkov či akýchkoľvek povinností. Zriadenie VIP účtu alebo distribútorskej registrácie vás k ničomu nezaväzuje – nemusíte nakúpiť ani raz. Je to ale výborná možnosť ako získať produkty za výhodné ceny pre seba alebo pre svojich zákazníkov. Využite túto možnosť ak ste bloger/ka, alebo podnikáte v online marketingu. Hitom dnešnej doby je predsa zarábať online!

Registrácia priamo na stránke toto nedokáže, zostali by vám základné ceny.

Vaše údaje sú u mňa v bezpečí. S vašim súhlasom ich budem zdieľať iba so spoločnosťou NuSkin pri zakladaní účtu.

Užite si príjemný nákup.

 Zuzka 🙂