ageloc Me2 zm

Sci-fi alebo realita? Personalizovaná starostlivosť o pleť vo Vašej kúpeľni.

Zuzana Dziacka MUST HAVE PRE KAŽDÚ MAMU, NU SKIN

Maličký robot, ktorý je vždy pripravený na použitie, teší sa na každé stretnutie s Vami ráno aj večer a skrýva v sebe tie najväčšie poklady aké si len viete predstaviť?

3D tlačiareň, ktorá Vám v priamom prenose doma v kúpeľni namieša čerstvú zmes séra a pleťového krému, ktorá je navyše absolútne čistá bez zbytočných baktérií z prstov na ruke a navyše s patentovanou formulou, ktorá spomaľuje starnutie? Dokážete si takéto niečo čo i len predstaviť?

Priznám sa, pred pár rokmi by som povedala, že je to blbosť a keby sa to náhodou objavilo, tak to bude stáť celý majetok 😀

Opak je ale pravdou a dnes už takýto výmysel nie je sci-fi, ale realita. Predstavte si ten oslobodzujúci pocit, že nemusíte chodiť do drogérie alebo lekárne, tráviť hodiny výberom vhodného krému na pleť, keď na výber máte len zopár druhov podľa typu pleti a Vy aj tak neviete, ktorý by bol pre Vás vhodný. Poviem Vám, my ženy to ešte ako tak dáme, ale čo tí bezradní muži, ktorí zmätene pobehujú pomedzi regále a nevedia ktorý je “ten pravý”?

A keď už si nejaký ten krém kúpime, po pár týždňoch alebo mesiacoch príde sklamanie. Už nám nevyhovuje tak ako na začiatku, máme pocit, že zrazu viac vysušuje alebo nedostatočne hydratuje, prípadne nám začne vadiť niečo iné a vtedy väčšinou siahneme po inej značke. Takto sa nám doma nakopia rôzne krémy, ale každému niečo chýba…

Ale mám pre Vás jedno prekvapko, ktoré Vám vyrazí dych a pomyslíte si, že to jednoducho musíte mať! NuSkin nám zjednodušil život a dopraje nám pocit luxusu a výnimočnosti, preto prišiel na trh s vynálezom, ktorý jednoducho nemá konkurenciu – ageLOC Me®.

Sci-fi alebo realita? Personalizovaná starostlivosť o pleť vo Vašej kúpeľni.

Čo to vlastne je?

ageLOC Me®  je prvé personalizované zariadenie, ktoré mieša kozmetické produkty podľa Vašich potrieb. Pomocou patentovanej technológie dávkuje jednotlivé zložky v 40-tich vrstvách ako 3D tlačiareň.

Sci-fi alebo realita? Personalizovaná starostlivosť o pleť vo Vašej kúpeľni.

Prečo je taký skvelý a jedinečný?

1. Personalizácia – sa postará o celkovú dokonalosť v tom, že si na mieru necháte vyrobiť starostlivosť o pleť presne podľa Vašich potrieb a požiadaviek.

2. Bezdotykové dávkovanie – je vysoko hygienické, zabraňuje šíreniu baktérií a plesní, ktoré zanášame bežne do krémov z prstov na rukách.

3. Náplne sú hermeticky uzatvorené – nedostane sa do nich vzduch ani svetlo, a tak vydržia dlhšie čerstvé a v prvotriednej kvalite.

4. Náplne neobsahujú parabény.

5. Referenčná sada – základná sada krémov a sér na 1 mesiac – umožní odskúšať čo nám vyhovuje (vôňa, SPF faktor, konzistencia krémov a sér). Táto sada je súčasťou prístroja, následne personalizované sady sa dokupujú samostatne. Referenčnú sadu používajte cca 2 týždne a potom si navoľte svoje vlastné požiadavky.

6. Mobilná aplikácia – na základe 20 otázok zistí všetko potrebné o Vašej pleti. Po dôkladnej analýze získate jedinečný kód z 2000 rôznych kombinácií a s týmto kódom si objednáte personalizovanú sadu určenú priamo pre Vás.

7. Zmena preferencií – ak sa časom zmenia Vaše požiadavky alebo potreby, kedykoľvek si svoju osobnú starostlivosť o pleť môžete flexibilne upraviť a získate tak nový kód.

8. AgeLOC Me® – je vhodný pre ženy aj pre mužov.

9. 4 patenty – sú zárukou kvality a originality.

10. Poznatky vedy ageLOC® – Vám zabezpečia mladšiu a zdravšie vyzerajúcu pleť.

Sci-fi alebo realita? Personalizovaná starostlivosť o pleť vo Vašej kúpeľni.

Vyvinutie exkluzívneho prístroja  AgeLOC Me® prináša revolučnú anti-agingovú starostlivosť o pleť, ktorú ste doteraz nevideli, necítili, ani ste si ju nedokázali predstaviť 🙂

4 roky výskumu a vývoja, viac než 30 miliónov USD investovaných do tohto projektu, 5 návrhov na patent, globálny výskum a konzultácie so spotrebiteľmi, množstvo ocenení – to všetko ho robí jedinenčným!

Sci-fi alebo realita? Personalizovaná starostlivosť o pleť vo Vašej kúpeľni.

Tento úžasný domáci robot milujú muži aj ženy po celom svete a dočítate sa o ňom v mnohých svetových, ale aj regionálnych časopisoch:

Sci-fi alebo realita? Personalizovaná starostlivosť o pleť vo Vašej kúpeľni.

To najlepšie na záver…

Ak Vás táto vychytávka chytila za srdce a povedali ste si, že ju musíte mať doma vo svojej kúpeľni, mám pre Vás úžasnú správu. Od pondelka 20. 8. 2018 do 31. 8. 2018 bude v 50% zľave s množstvom benefitov. Čo všetko získate?

  1. 50% zľavu na samotný prístroj ageLOC Me®,
  2. kožené púzdro v hodnote 80,-€ ZADARMO,
  3. poukážku na nákup akýchkoľvek NuSkin produktov v hodnote 70,-€ ZADARMO,
  4. 75 produktových bodov (čo je cca 75,-€ pri kúpe cez ADR objednávku), ktoré môžete využiť na ďalší nákup NuSkin produktov,
  5. referenčnú sadu (denný krém, nočný krém a 3 séra) na 1 mesiac ZADARMO.

Sci-fi alebo realita? Personalizovaná starostlivosť o pleť vo Vašej kúpeľni. 

P.S. Už si v skupine ŠŤASTNÁ MAMA LIFESTYLE?

Ešte nemáte VIP ceny na NuSkin a chcete ich?

Chcete nakupovať produkty NuSkin a Pharmanex so zľavou 20%? A navyše si zabezpečiť trvalú zľavu takmer 1/4 z ceny produktov v celom e-shope NuSkin?

“Upíšte sa mi” cez formulár nižšie a ja vám založím VIP zákaznícky účet – bez záväzkov či akýchkoľvek povinností. Zriadenie VIP účtu alebo distribútorskej registrácie vás k ničomu nezaväzuje – nemusíte nakúpiť ani raz. Je to ale výborná možnosť ako získať produkty za výhodné ceny pre seba alebo pre svojich zákazníkov. Využite túto možnosť ak ste bloger/ka, alebo podnikáte v online marketingu. Hitom dnešnej doby je predsa zarábať online!

Registrácia priamo na stránke toto nedokáže, zostali by vám základné ceny.

Vaše údaje sú u mňa v bezpečí. S vašim súhlasom ich budem zdieľať iba so spoločnosťou NuSkin pri zakladaní účtu.

Prajem vám príjemný nákup.

Šťastná mama Zuzka 🙂