rybi olej zmenseny

Ryba nad zlato ? Alebo prečo každý deň papáme bobulky?

Zuzana Dziacka NIEČO ZDRAVÉ DO DETSKÉHO BRUŠKA, NU SKIN

Pamätáte sa na praktiky starých mám, keď nám každé ráno vopchali do úst lyžicu rybieho oleja? Brrrrr! Oni už vtedy vedeli aké blahodárne účinky majú omega-3 mastné kyseliny pre zdravý rast a vývoj detí  ?‍♂️?‍♂️⛹️‍♂️?️‍♂️?‍♂️

Ryba nad zlato ? Alebo prečo každý deň papáme bobulky?

O pár dní tu máme Vianoce a v žiadnej domácnosti nebude na Štedrovečernom stole chýbať RYBA. Ale doprajme si túto lahôdku častejšie, lebo ryba je nad zlato! A tí z vás, ktorí nemáte možnosť dopriať si ju každý deň, alebo vám jednoducho ryby nechutia, zaraďte do svojho jedálnička doplnok výživy s rybím olejom. 

Rybí olej ako zdroj omega 3

Viete o tom, že rybí olej je dôležitým zdrojom omega-3 mastných kyselín, ktoré prispievajú k správnej funkcii SRDCA ❤,  k udržaniu správnej funkcie MOZGU ? a zdravého ZRAKU ??

Zvyčajne jedlá, ktoré obsahujú alebo sú pripravené pomocou rastlinného oleja sú bohaté na omega-6 mastné kyseliny, kým primárnym zdrojom omega-3 mastných kyselín sú ryby bohaté na oleje (losos, tuniak, sardinky).

Zdravá výživa by mala zahŕňať vyvážené množstvo omega-6 a omega-3 mastných kyselín v pomere 5:1

Len jeden z mála produktov obsahuje okrem rybieho oleja ? (zo sardely) aj krillový olej ? (z pancierovky antarktickej) a vitamín E, ktorý zachováva čerstvosť produktu a zabraňuje oxidácii mastných kyselín.

Keďže denne nekonzumuje ryby ???, je to to najlepšie riešenie ako si zvýšiť príjem omega-3 mastných kyselín v strave.

Ani deti nemajú s jeho konzumáciou problém a ja viem, že som urobila niečo pre naše zdravie Ryba nad zlato ? Alebo prečo každý deň papáme bobulky?U nás je veľmi obľúbený…

Prečo potrebujeme omega-3 mastné kyseliny? ???
? prispievajú k správnej funkcii srdca
? prispievajú k udržaniu správnej funkcie mozgu
? prispievajú k udržaniu zdravého zraku
Ryba nad zlato ? Alebo prečo každý deň papáme bobulky?

Pretože oceňujem kvalitu, rozhodla som sa do každodenného jedálnička zaradiť omega-3 mastné kyseliny s krillovým a rybím olejom.

Prečo krill?
Viaceré klinické štúdie preukázali, že omega-3 mastné kyseliny sa z krillového oleja v ľudskom organizme vstrebávajú omnoho lepšie. Krillový olej je veľmi odolný voči oxidácii, pretože obsahuje veľmi silný antioxidant s názvom astaxantín.
Druhou výhodou krillového oleja je skutočnosť, že pancierovky antarktické (malé raky alebo kôrovce podobné krevetám) sú veľmi malé živočíchy, ktoré sa dožívajú len veľmi krátkeho veku. To znamená, že do seba počas života nenasajú veľké množstvo kontaminantov. Krillový olej teda nie je nutné čistiť.
Ryba nad zlato ? Alebo prečo každý deň papáme bobulky?

Výťažok z krilla je viditeľný ako tmavá škvrna v každej tobolke. Už ste ho videli v podobnom produkte ale od iného výrobcu?

Ryba nad zlato ? Alebo prečo každý deň papáme bobulky?

Aké benefity teda prináša užívanie rybieho oleja?

? obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, vitamíny A a D

? podporuje obranyschopnosť organizmu

? pôsobí ako prevencia vzniku rakoviny

? podporuje trávenie, vylučovanie žlče, pravidelnú stolicu, zdravé kĺby a kosti

? zlepšuje kvalitu pokožky, hojí rany

? blahodárne pôsobí na nervový systém, mozog a pamäť

? upravuje menštruáciu 

podporuje správnu funkciu srdca, mozgu a udržiava zdravý zrak

Pre zdravý vývoj a rast detí nutnosť ?‍♂️?‍♂️⛹️‍♂️?️‍♂️?‍♂️ Zaraďte rybí olej deťom do jedálnička a sledujte tie pokroky, ktoré budú robiť hlavne v mentálnej oblasti 🙂

P.S.: Už si v ŠŤASTNÁ MAMA LIFESTYLE?

Ešte nemáte VIP ceny na NuSkin a chcete ich?

Chcete nakupovať produkty NuSkin a Pharmanex so zľavou 20%? A navyše si zabezpečiť trvalú zľavu takmer 1/4 z ceny produktov v celom e-shope NuSkin?

“Upíšte sa mi” cez formulár nižšie a ja vám založím VIP zákaznícky účet – bez záväzkov či akýchkoľvek povinností. Zriadenie VIP účtu alebo distribútorskej registrácie vás k ničomu nezaväzuje – nemusíte nakúpiť ani raz. Je to ale výborná možnosť ako získať produkty za výhodné ceny pre seba alebo pre svojich zákazníkov. Využite túto možnosť ak ste bloger/ka, alebo podnikáte v online marketingu. Hitom dnešnej doby je predsa zarábať online!

Registrácia priamo na stránke toto nedokáže, zostali by vám základné ceny.

Vaše údaje sú u mňa v bezpečí. S vašim súhlasom ich budem zdieľať iba so spoločnosťou NuSkin pri zakladaní účtu.

Prajem vám príjemný nákup.

Šťastná mama Zuzka 🙂