Accent3 1 1

Nočná mora každej matky je minulosťou ?

Zuzana Dziacka MUST HAVE PRE KAŽDÚ MAMU, NU SKIN

Túto super správu si nemôžem len tak nechať pre seba. Musia o tom vedieť všetky mamy na svete!

Poznáte ten pocit, keď sa ráno zobudíte a pri pohľade do zrkadla sa vám chce plakať, lebo nespoznávate svoj vlastný odraz?  Tejto nočnej more každej mamy je koniec! Opuchy, kruhy a vačky pod očami sú odteraz minulosťou…

Nočná mora každej matky je minulosťou ?

O tom, že NuSkin sa pýši svetovým prvenstvom medzi značkami s domácimi kozmetickými prístrojmi za rok 2017 a 2018 už dávno viete. Ale že príde s takouto novinkou? Tomu sa hovorí splnený sen každej mamy, ktorá sa cíti alebo vyzerá ako zombie.

Firma pokračuje v oslavách 35. narodenín – práve dnes uvádza prevratný produkt LumiSpa Accent na európsky trh! 

Pokiaľ patríte medzi mojich VIP zákazníkov, dostanete na túto novinku zľavu takmer 20%. Ak k nim ešte nepatríte, je najvyšší čas vypísať registračný formulár na konci článku a stať sa VIP zákazníkom.

Nakupovať môžete priamo v mojej ponuke, ale pokiaľ máte VIP ceny, nakupovať môžete priamo na webe NuSkin – ak nie, čím skôr vypíšte registračný formulár alebo ma kontaktujte na zdziacka@gmail.com

Kúpiť LumiSpa Accent s 20% zľavou >>>

Nočná mora každej matky je minulosťou ?

LumiSpa Accent

Tento malý upgrade na lumi dokáže veľké veci. S LumiSpa Accent hlavicou sa dostanete do dostupných oblastí okolo očí omnoho jednoduchšie. Pri použití s krémom IdealEyes zažijete skutočné zázraky. Všetky tie dlhé noci, stres a únava zostanú vašim malým tajomstvom 🙂

LumiSpa Accent je exkluzívna technológia pre menšie a zacielené oblasti. Silikónová špička je mäkká, hygienická a vďaka jemnému pohybu vyhovuje potrebám tenkej a jemnej pokožky okolo očí.

Nočná mora každej matky je minulosťou ?

Aké poklady sú ukryté v kréme ageLOC IdealEyes?

  1. Peptidy – spevňujú a viditeľne tónujú pokožku.
  2. Vitamín C v silnej a stabilnej forme – chráni pokožku pred starnutím, pomáha v boji proti vráskam, zosvetľuje odtieň pokožky v oblasti pod očami, chráni pokožku pred oxidačným stresom.
  3. Patentovaná zložka ageLOC – zabraňuje viditeľným prejavom starnutia.
  4. Chlorella – extrakt planktónu bohatý na aminokyseliny (základný piliér mladej a zdravo vyzerajúcej pokožky) znižuje výskyt tmavých kruhov pod očami a spevňuje pokožku.
  5. Skvalén ako prirodzená súčasť lipidovej bariéry pokožky chráni pred stratou vlhkosti.

Čo vlastne Lumi Spa dokáže?

Lumi prináša pleti 7 benefitov – čistí pleť, obnovuje, vyhladzuje a rozžiaruje pokožku, dodáva jej pružnosť a svieži vzhľad, minimalizuje veľkosť pórov. Ak si myslíte, že svoju pleť dôkladne vyčistíte pleťovou vodou a vatovými tampónmi – ste na veľkom omyle. Pokiaľ si po takomto ošetrení dodatočne vyčistíte pleť s LumiSpa, zostanete nepríjemne prekvapené. Aj po dôkladnom vyčistení tampónmi nájdete na silikónovej hlavici ešte zvyškové stopy make-upu. 

LumiSpa pleť čistí kvalitne a do hĺbky, ale bez podráždenia. Jej hlavica je silikónová (teda žiadne štetinky, ktoré by pleť podráždili alebo poškriabali).

LumiSpa je vyvinutá tak, aby stimulovala kožné bunky k ich prirodzenému pohybu. Pokožku tak udržuje vypnutú, pevnú, pružnú a hydratovanú. Po ošetrení dokonca zmiznú drobné mimické vrásky.

Nočná mora každej matky je minulosťou ?

Pri LumiSpa platí jednoduchá rovnica. Jedným prístrojom za 2 minúty doprajete svojej pleti 7 benefitov.

1 ošetrenie trvá iba 2 minúty (prístroj pravidelne pulzuje v 30-sekundových intervaloch a po každom takomto intervale vás upozorní zmenou pohybu, že sa môžete presunúť na ďalšiu časť tváre). LumiSpa je dokonca vodotesná, takže ju môžete použiť na pohodlné odlíčenie aj v sprche.

VIP ceny nájdete dole pod článkom.

Čistiace gely k LumiSpa

Na výber máte z týchto 5 druhov:

? Normal/combo – na normálnu a zmiešanú pleť

? Dry – na suchú pleť

? Oily – na mastnú pleť

? Sensitive – na citlivú pleť

? Blemish prone – na problematickú pleť so sklonom k akné

Čo všetko nájdete v ponuke?

V ponuke sú tieto 2 varianty:

? nadstavec na LumiSpa a očný krém Ideal eyesNočná mora každej matky je minulosťou ?

? celý balík LumiSpa – v balení aj s čistiacim gelom podľa konkrétneho typu pleti, nadstavec na LumiSpa a očný krém Ideal eyesNočná mora každej matky je minulosťou ?

Ako nakupovať

Nakupovať môžete 2 spôsobmi:

  1. zaregistrujete sa pod svojim kontom a nakupujte priamo na seba alebo
  2. nakúpiť môžete aj cez moju zvýhodnenú ponuku.

Kúpiť LumiSpa Accent s 20% zľavou >>>

Tak čo, idete do toho?

Ešte nemáte VIP ceny na NuSkin a chcete ich?

Chcete nakupovať produkty NuSkin a Pharmanex so zľavou 20%? A navyše si zabezpečiť trvalú zľavu takmer 1/4 z ceny produktov v celom e-shope NuSkin?

“Upíšte sa mi” cez formulár nižšie a ja vám založím VIP zákaznícky účet – bez záväzkov či akýchkoľvek povinností. Zriadenie VIP účtu alebo distribútorskej registrácie vás k ničomu nezaväzuje – nemusíte nakúpiť ani raz. Je to ale výborná možnosť ako získať produkty za výhodné ceny pre seba alebo pre svojich zákazníkov. Využite túto možnosť ak ste bloger/ka, alebo podnikáte v online marketingu. Hitom dnešnej doby je predsa zarábať online!

Registrácia priamo na stránke toto nedokáže, zostali by vám základné ceny.

Vaše údaje sú u mňa v bezpečí. S vašim súhlasom ich budem zdieľať iba so spoločnosťou NuSkin pri zakladaní účtu.

Prajem vám príjemný nákup.

 Zuzka 🙂