Čas sa kráti. Ako to máte vy

Čas sa kráti. Ako to máte vy?

Zuzana Dziacka TEHOTENSTVO

Je tmavá noc a v kalendári svieti dátum 30. december. Už len pár hodín a tento rok sa skončí. Tento krát sa nechávam inšpirovať a prvý raz v živote sa vedome zamýšľam nad tým, čo mi tento rok dal, ale aj vzal.

Dovoľte mi podeliť sa s vami o 3 najväčšie úspechy
a radosti roku 2016

Image
  1. Rodičovská dovolenka

Času málo, peňazí málo, ale radosti zo života na rozdávanie. Po dlhom čase som vo svojom živote skutočne šťastná a tento pocit by som nevymenila za nič na svete :).

Môj vytúžený syn v máji oslávil 1. rok. Pre niekoho samozrejmosť, ale cesta k nemu taká jednoduchá nebola. Musela som kvôli nemu veľa vytrpieť a veľa obetovať. Ale nič z toho neľutujem, stálo to za to…

   2. Kurz online marketingu

V polovici roku nastal nečakaný zvrat a ja som sa neplánovane prihlásila do kurzu online marketingu. Práve vďaka tomuto kurzu som pre vás vytvorila 2 e-booky a na svojom blogu pravidelne píšem články, prostredníctvom ktorých sa vám prihováram.

Viackrát som si siahla na dno svojich síl a možností. Chvíľu som mala pocit, že to nedám, že už jednoducho nevládzem. Pracovala som po nociach, kým môj syn spal, na úkor vlastného spánku, ale podarilo sa a e-booky sú na svete a robia radosť svojim čitateľom.

Aj vďaka tomuto kurzu vznikol najlepší článok tohto roku – Neuveriteľný príbeh šťastnej mamy, ktorý bol publikovaný na portáli najmama.sk.

3. Definitívna bodka za  predchádzajúcim životom

Image

24. december 2011 – tešila som sa na spoločne strávený Štedrý večer s mojim manželom, namiesto toho však prišla najväčšia rana v mojom živote – rozchod. Trvalo dlho, kým som to celé spracovala a vyrovnala sa s tým.

24. december 2016 – presne po piatich rokoch som si uvedomila, že táto fáza života je definitívne za mnou. Napriek veľkej obeti sa mi splnil môj najväčší sen, na ktorý som čakala dlhých 8 rokov. Uvedomila som si, že nejde o to, kto som alebo čo mám. Najdôležitejšie je to, ako sa pri tom cítim. Dnes môžem pokojne povedať, že som skutočne šťastná!

Dnes žijem príbeh, ktorý chcem rozprávať… 🙂

Buďte v roku 2017 šťastní, nikdy neprestávajte veriť a vytrvajte na ceste k vašim snom…
Image