BF4

Black Friday 2019 – 40% zľavy

Zuzana Dziacka MUST HAVE PRE KAŽDÚ MAMU, NU SKIN

Tak ako každý rok, aj teraz budete môcť využiť špeciálnu ponuku BLACK FRIDAY, kde nájdete produkty so 40% zľavou ???

Chcete vedieť, ktoré to sú?

Tu je 6️⃣ produktov, ktoré budú v akcii 29.11.2019 počas Black Friday ???
 
Ceny budú známe 12. 11. 2019 v BF skupine ŠŤASTNÁ MAMA LIFESTYLE a očakávame až 40% zľavy ?
 
Zatiaľ máte čas si vybrať, v deň konania akcie sa po nich veľmi rýchlo zapráši ?
 
Predobjednávky mi píšte cez formulár ?
 
Black Friday 2019 – 40% zľavy
Black Friday 2019 – 40% zľavy

1. Galvanik Body Trio

Galvanic Body Trio – táto skvelá trojka dokáže hotové zázraky! Pomáha spevňovať a omladzovať pokožku na rukách, nohách, stehnách a zadku, omladzuje pokožku vďaka patentovanej formule ageLOC a čo je THE BEST OF – odstraňuje pomarančovú kožu ???

Vďaka čomu toto všetko dokáže?

V modrej tube nájdete 2 zázračné zložky:

  • laminaria digitata – morská riasa, ktorá zmierňuje prejavy už spomínanej pomarančovej kože, pomáha odbúravať tuk a čo je najlepšie – zameriava sa na medzibunkový priestor,
  • teobromín – výťažok z kakaovníka, spevňuje pokožku, aktivuje štiepenie tukov v pokožke, zrýchľuje metabolizmus, prekrvuje pokožku a má silný relaxačný účinok.

Kúpiť Galvanic Body Trio so 40% zľavou >>>

Black Friday 2019 – 40% zľavy

Black Friday 2019 – 40% zľavy

 

2. Géliky k pleťovému galvaniku

Facial gels – predošetrovací gél pomôze odstrániť nečistoty, aby vaše póry mohli dýchať a pripraví vašu pleť na ošetrovací gél. Novo reformulovaný ošetrovací gél obsahuje všetky účinky pôvodného výrobku a okrem toho aj ageLOC® technológiu, ktorá sa zameriava na hlavné príčiny starnutia priamo v zdroji. Dosiahnite výsledky, ktoré môžete vidieť už teraz, a ktoré  pretrvávajú do budúcna.

3. Tru Face Line Corrector

Tru Face Line Corrector – je krém určený na korekciu vrások. Používa sa samostatne alebo pomocou galvaniku (program 3) – vtedy je jeho účinok viditeľnejší. Najskôr sa používa 2x denne – pokiaľ máte jemnejšie vrásky, efekt uvidíte zhruba po 1 mesiaci. Pri hlbších vráskach je efekt viditeľný približne po 3 mesiacoch.

Kúpiť Line Corrector so 40% zľavou >>>

Black Friday 2019 – 40% zľavy

 

4. AP 24 Smile Pop

Osviežujúci lesk na pery – s vanilkovo-mätovou príchuťou dodá vašim perám hydratáciu, lesk a chutnú príchuť. Vitamíny E a C dodávajú antioxidačné výhody a zanechávajú vaše pery vláčne, hebké a jemné. Penový aplikátor zabezpečí perám dodanie ideálneho množstva lesku pre váš dokonalý, pôvabný úsmev.

Kúpiť AP-24 Smile Pop so 40% zľavou >>>

Black Friday 2019 – 40% zľavy

 

5. Tri-Phasic Radiance Mask

Tri Phasic White Radiance Mask – je vysoko hydratačná pleťová maska z Japonska. Pomáha upokojiť, utíšiť a rozjasniť pleť a zjemňuje pigmentové škvrny. Vďaka nej je pleť žiarivá a pružná. Textilná maska je napustená účinnými látkami. Nerozotiera sa, ale položí sa na tvár a nechá sa 20 minút pôsobiť. Celú procedúru môžeme ukončiť jemnou masážou tváre.

Kúpiť Radiance Mask so 40% zľavou >>>

Black Friday 2019 – 40% zľavyBlack Friday 2019 – 40% zľavy

6. Renu Hair Mask

Vlasová maska – dodáva vlasom nevyhnutnú hydratáciu tým, že preniká do vlasového stvolu a strojnásobuje silu poškodených vlasov. Táto maska, ktorá obsahuje CS7, inovatívnu zložku, ktorá funguje ako kutikulové lepidlo a posilňuje každú kutikulu, chráni vlasy pred rozštiepenými končekmi a lámaním, pričom ich vyhladzuje, dodáva im lesk a vlasy sa ľahko rozčesávajú už za sedem dní.  

Kúpiť Renu Hair Mask so 40% zľavou >>>

Black Friday 2019 – 40% zľavy
 

 

Ešte nemáš VIP ceny na NuSkin a chceš ich?

Chceš nakupovať produkty NuSkin a Pharmanex so zľavou 20%? A navyše si zabezpečiť trvalú zľavu takmer 1/4 z ceny produktov v celom e-shope NuSkin?

“Upíš sa mi” cez formulár nižšie a ja ti založím VIP zákaznícky účet – bez záväzkov či akýchkoľvek povinností. Zriadenie VIP účtu alebo distribútorskej registrácie ťa k ničomu nezaväzuje – nemusíš nakúpiť ani raz. Je to ale výborná možnosť ako získať produkty za výhodné ceny pre seba alebo pre svojich zákazníkov. Využi túto možnosť ak si kaderníčka, hair stylistka, barber, alebo podnikáš v online marketingu. Hitom dnešnej doby je predsa zarábať online!

Registrácia priamo na stránke toto nedokáže, zostali by ti základné ceny.

Tvoje údaje sú u mňa v bezpečí. S tvojim súhlasom ich budem zdieľať iba so spoločnosťou NuSkin pri zakladaní účtu.

 Zuzka 🙂