Môj príbeh

Keď sa ma ľudia pýtajú čo robím, vždy im odpoviem: “Pomáham ženám (rovnako ako aj tebe) žiť život, o ktorom vždy snívali.”

Image
Image
Image

Môj príbeh

Keď sa ma ľudia pýtajú čo robím, vždy im odpoviem: “Pomáham ženám (rovnako ako aj tebe) žiť život, o ktorom vždy snívali.”

Image

Volám sa Zuzana Dziacka a som milujúca mama.

Keď môj syn dovŕšil 1 rok, začala som sa zaoberať otázkou ako si privyrobiť k „štedrej“ materskej, prípadne ako začať podnikať z pohodlia domova tak, aby to prinieslo vytúžené ovocie a aby táto záľuba postupne prerástla v reálny biznis, ktorý ma bude baviť a stane sa mojou hlavnou zárobkovou činnosťou, keď príde čas vrátiť sa do práce.

Podstatné pre mňa bolo vytvoriť a rozbehnúť si niečo, kde budem sama sebe šéfkou a bude ma to baviť do takej miery, že po materskej nebudem viac nútená nastúpiť do klasického zamestnania a chodiť každý deň do práce (ktorá ma vlastne vôbec nenapĺňa) a tráviť v nej tie najlepšie roky svojho života.

Image

Stále som túžila po práci, ktorá bude zaujímavá, trendová a pohltí ma natoľko, že nebudem musieť odrátavať hodiny a minúty, kým pôjdem domov a zároveň bude výborne finančne ohodnotená. Súčasne podmienkou bolo, že ju budem musieť vedieť skĺbiť s tým, že som mama a celý deň venujem všetok svoj voľný čas synovi.

Predstava bola jasná, ale netušila som, čo vlastne hľadám. Až to zrazu prišlo.

Príležitosť si ma predsa našla. Keď si niečo naozaj praješ, celý vesmír sa spojí, aby si to dosiahla a život ti prinesie do cesty situácie, ktoré ti ho dokážu zmeniť. Ale bez tvojho pričinenia to samozrejme nepôjde.

Teším sa na cestu, ktorá ma ešte čaká a množstvo splnených snov. Bude to poriadna jazda…

Image

Máš pocit, že to nie je pre teba?

Pozri sa na naše produkty, myslím, že sa ti budú páčiť (a možno sa sem ešte vrátiš) 🙂

Learn More

Zaujalo ťa to? Čítaj ďalej...

...a staň sa súčasťou tímu ONLINE Šťastných mám.

Online šťastná mama
Získaj svoj vlastný online obchod spolu s webovou stránkou, viac ako 200 produktov za veľkoobchodné ceny a zarábaj z maloobchodného predaja.
Online šťastná mama
Získaj online tréningy ZADARMO na tvorbu obsahu, osobného a tímového brandingu, na predaj cez sociálne médiá a ešte oveľa viac.
Online šťastná mama
Buď vyplácaná ako Brand Affiliate kedykoľvek a kdekoľvek vďaka biznis modelu, ktorý je postavený na sociálnych médiách.
Online šťastná mama
Cestuj 2x ročne na exkluzívnu dovolenku aj so svojou rodinou, kedykoľvek sa kvalifikuješ na výlet za úspechy. Takúto dovolenku len tak jednoducho nezažiješ.
Online šťastná mama
Prevezmi kontrolu nad svojimi zárobkami a dostávaj každý deň notifikácie o províziách. Odmena za tvoju prácu ti každý týždeň pristane na bankovom účte.
Online šťastná mama
Staň sa súčasťou silného podporného systému s online podporou 24/7 a s offline podporou na našich hotline linkách, osobných stretnutiach a podujatiach.

Registruj sa TU:

 • Poviem ti viac o online podnikaní a zasvätím ťa do tajov online sveta

  Nevieš si predstaviť podnikať online? Ako mama na materskej dovolenke dokážeš zarábať popri deťoch z pohodlia domova a bez zbytočných nákladov. Materstvo je to najlepšie obdobie rozbehnúť si svoj vlastný online biznis. Žijeme v digitálnej dobe. Poviem ti ako z toho vyťažíš maximum a dostaneš sa tak do povedomia svojich potenciálnych klientov. Ukážem ti 10 spôsobov ako podnikať na materskej a popri deťoch 🙂

 • Dám ti VIP tipy a prezradím ti tajomstvá šťastných mám, ktoré podnikajú online

  Úspech nie je náhoda. Je to výsledok správneho myslenia, snahy, vytrvalosti a správne zvolenej stratégie. Vytvorila som pre teba 10 spôsobov ako podnikať na materskej a popri deťoch. Vďaka nim dáš svojmu podnikaniu reálne kontúry.

 • Prevediem ťa starostlivosťou o web a zákazníka

  Krásna dizajnová web stránka, ktorá na prvý pohľad priláka každé oko, je dôležitá. Pomôže ti zviditeľniť tvoje produkty a získať nových zákazníkov. Ale pozor! Klasický predaj už nefunguje, v kurze je attraction marketing. Staraj sa o svojich zákazníkov s úctou, daj im hodnotu a oni ti to oplatia svojou vernosťou 🙂

 • Ešte nemáš svoj produkt, s ktorým by si chcela začať podnikať online?

  Pomôžem ti a spoločne premeníme tvoju vášeň na reálny biznis, ktorý zarába.

 • Získaš bezplatné členstvo v uzatvorenej skupine

  Ak sa zapojíš do programu Online šťastná mama, získaš neobmedzené bezplatné členstvo v uzatvorenej skupine. Tu sa dozvieš najnovšie informácie a vychytávky, ktoré sú “v kurze”.

EŠTE NEMÁŠ 10 SPÔSOBOV AKO ZARÁBAŤ ONLINE NA MATERSKEJ A POPRI DEŤOCH?

Ukáž mi ako sa to dá!