SSC2 1200x630 1

So Summer Collection a VIP ceny – 1. týždeň zliav

Zuzana Dziacka MUST HAVE PRE KAŽDÚ MAMU, NU SKIN

So Summer Collection a VIP ceny – 1. týždeň zliavChcete nakúpiť v akcii So Summer Collection s 20% zľavou? A navyše získať trvalú zľavu 20% na všetky výrobky v e-shope NuSkin (vrátane tých zľavnených)?

Vyplňte prosím formulár na konci článku a ja vám s prvou objednávkou založím VIP zákaznícky účet – bez záväzkov či akýchkoľvek povinností. Zároveň odo mňa dostanete aj zľavový kód na So Summer Collection, ktorá začína už v pondelok 16. 7. 2018

Registrácia priamo na stránke toto nedokáže, zostali by vám základné ceny.

So Summer Collection a VIP ceny – 1. týždeň zliav

Ako celá akcia prebieha?

NuSkin nemáva zľavy často, ale vždy to stojí za to! Teraz je vhodný čas akciu naplno využiť a získať obľúbené produkty za výhodné ceny, prípadne vyskúšať niečo nové. 16. júla 2018 začína 1. týždeň letnej nákupnej horúčky So Summer Collection. Každý týždeň (počas 4 týždňov) bude v ponuke 10 produktov s 20% zľavou (k tej môžete získať bonus ďalších 20% pri registrácii cez formulár pod článkom). Akcia platí 1 týždeň alebo do vypredania zásob!

Čo nájdete v ponuke 1. týždeň?

So Summer Collection a VIP ceny – 1. týždeň zliav

Ak by som mala vybrať len 1 produkt (hoci všetky sú skvelé a bolo by to naozaj ťažké rozhodnutie), bude to:

EPOCH Sole Solution

Letný MUST HAVE – úžasný krém na chodidlá a popraskané päty s prírodným zložením. Tento fantastický krém chodidlá, prsty a päty vyživí až do hĺbky. Navyše – všetky chceme mať v lete krásne päty, ktoré sú jemné na dotyk.

Krém je hustý, nie mastný, krásne vonia, veľmi rýchlo sa vstrebáva a výsledok uvidíte takmer okamžite. Zo začiatku používajte 2x denne a po týždni uvidíte obrovský rozdiel (u mňa bol výsledok ohromujúci už po 1. použití).

Čo skutočne neznášam je pocit suchých chodidiel, ktorý je citeľný hlavne v lete, keď sú nohy extrémne namáhané. Dlhodobo som hľadala niečo, čo moje päty vyživí a zjemní, ale neúspešne. Mojim veľkým problémom boli drsné päty a rozstrapkaná koža. Vyskúšala som všeličo a šetky krémy mali iba krátkodobý účinok. Ale toto je pecka!

So Summer Collection a VIP ceny – 1. týždeň zliav

EPOCH Sole Solution obsahuje nové korenie, drvený pimentovník pravý, ureu a papaín. Jednoducho sa nanáša, do pokožky sa nevsiakne úplne, ale zanecháva na nej jemný film, vďaka ktorému je pokožka okamžite hebká a vyživená – nie je však mastná. Rozdiel je citeľný hneď po 1. použití. Ani som tomu neverila, kým som ho použila. Odvtedy je to môj miláčik a nepustím ho z ruky. S ním aj na koniec sveta 🙂

Môj tajný tip? Používajte ho aj v zime na suché a popraskané ruky. Na nezaplatenie…

So Summer Collection a VIP ceny – 1. týždeň zliav

Z rady EPOCH počas 1. týždňa v ponuke nájdete aj:

Šampón s kondicionérom AVA PUHI MONI

Tento hustý, ale zároveň ľahký šampón s kondicionérom obsahuje výťažok z kvetu rastliny ava puhi. Vlasy zanechá zdravé, lesklé a jemné. Tajnú prísadu – výťažok z rastliny ava puhi po stáročia využívajú Polynézania na zjemnenie a vyživenie vlasov. Bohaté zloženie vyživuje a zjemňuje suché, hrubé alebo nepoddajné vlasy – to sa v lete hodí – v lete dostávajú zabrať od slnka, vody a morskej soli. Už sa ho neviem dočkať…

So Summer Collection a VIP ceny – 1. týždeň zliav

Môj ďalší tip zo So Summer Collection je:

Face wash a sérum z rady 180˚ s vitamínom C

Táto rada je najznámenjšia vďaka schopnosti odstraňovať pigmentové škvrny vďaka obsahu vitamínu C. Pred zavedením rady ageLOC® to bola najvyššia rada produktov od NuSkinu, stále však platí, že je skvelá 🙂

V zľave počas 1. týždňa So Summer Collection budú v ponuke hneď 2 najobľúbenejšie produkty z tejto rady – face wash a sérum.

Face wash – obsahuje 10% aktívneho vitamínu C, vďaka čomu je výnimočným anti-agingovým prípravkom na čistenie pleti. Odstraňuje škvrny a nerovnomerné zafarbenie pleti, podporuje pružnosť pokožky a znižuje výskyt vrások (používa ho aj väčšina ľudí pred čistením pleti pomocou LumiSpa pre TOP starostlivosť o pleť).

Tajný tip? Pridajte trošku k šampónu, umyte si s ním vlasy a získate tak svetlejšiu a zjednotenú farbu vlasov 🙂 

Sérum – je silnejšie a pokiaľ vás trápia výraznejšie pigmentové nerovnosti, siahnite práve po tomto produkte. 

So Summer Collection a VIP ceny – 1. týždeň zliav

Ďalší hit?

Krémy z rady Tru Face

Tru Face Ideal Eyes – tento jemný očný krém okamžite upravuje vzhľad vačkov pod očami a rozžiaruje pleť. Vrelo odporúčam!

Tru Face Line Corrector – je krém určený na korekciu vrások. Používa sa samostatne alebo pomocou galvaniku (program 3) – vtedy je jeho účinok viditeľnejší. Najskôr sa používa 2x denne – pokiaľ máte jemnejšie vrásky, efekt uvidíte zhruba po 1 mesiaci. Pri hlbších vráskach je efekt viditeľný približne po 3 mesiacoch.

So Summer Collection a VIP ceny – 1. týždeň zliav

Tru Face Essence Duet – táto TOPka vyhrala minuloročnú Pure Beauty Awards v kategórii Skin Care Premium Products (tento rok to na plnej čiare vyhrala LumiSpa). Výsledky sú preukázateľné veľmi rýchlo.

Táto jedinečná kombinácia krému a séra poskytuje výživu pre pokožku krku a dekoltu – táto časť pokožky je veľakrát podceňovaná, a práve na nej vidno vek najskôr. Je to oblasť, ktorú neopraví ani plastický chirurg 😀

So Summer Collection a VIP ceny – 1. týždeň zliav

NuSkin počas 1. týždňa zliav nezabudol ani na výživu zvnútra a kúpiť si môžete 2 výživové produkty Pharmanex:

Bone Formula na podporu kostí a probiotiká Pro-B

Bone Formula pre zdravé a pevné kosti – je skvelý výživový doplnok, ktorý obsahuje vitamíny C, D (bežne získavame zo slnka), K2 a samozrejme vápnik, ktorý je vďaka ostatným vitamínom veľmi dobre vstrebateľný. Vyživí a spevní naše kosti. Je vhodný hlavne pre športovcov, ženy po pôrode (a ženy po 30-tke) a starších ľudí, ktorí chcú predísť rednutiu kostí. Kosť je dynamické tkanivo, ktoré sa počas života mení a zaslúži si správnu výživu.

So Summer Collection a VIP ceny – 1. týždeň zliav

Probiotiká Pro-B – sú vhodné najmä pre všetkých cestovateľov, ktorí spoznávajú rôzne kúty sveta. Je to MUST HAVE, pokiaľ sa chystáte do Egypta, alebo do iných krajín, kde sa pravdepodobne nevyhnete tráviacim ťažkostiam. Veľmi účinné a nevyhnutné sú aj pri užívaní antibiotík.

So Summer Collection a VIP ceny – 1. týždeň zliav

Počas 1. zľavového týždňa bude v ponuke aj fľaša na vodu so samostatnou priehradkou na ovocie alebo bylinky. Skutočne skvelý pomocník počas horúcich letných dní.

So Summer Collection a VIP ceny – 1. týždeň zliav

16. júla 2018 začína 1. týždeň letnej nákupnej horúčky So Summer Collection. Každý týždeň (počas 4 týždňov) bude v ponuke 10 produktov s 20% zľavou (k tej môžete získať bonus ďalších 20% pri registrácii cez formulár pod článkom). Akcia platí 1 týždeň alebo do vypredania zásob!

Šťastná mama Zuzka 🙂

Chcete nakúpiť v So Summer Collection so zľavou 20%? A navyše si zabezpečiť trvalú zľavu takmer 1/4 z ceny produktov v celom e-shope NuSkin?

So Summer Collection a VIP ceny – 1. týždeň zliav

Ešte nemáte VIP ceny na NuSkin a chcete ich?

Chcete nakupovať produkty NuSkin a Pharmanex so zľavou 20%? A navyše si zabezpečiť trvalú zľavu takmer 1/4 z ceny produktov v celom e-shope NuSkin?

“Upíšte sa mi” cez formulár nižšie a ja vám založím VIP zákaznícky účet – bez záväzkov či akýchkoľvek povinností. Zriadenie VIP účtu alebo distribútorskej registrácie vás k ničomu nezaväzuje – nemusíte nakúpiť ani raz. Je to ale výborná možnosť ako získať produkty za výhodné ceny pre seba alebo pre svojich zákazníkov. Využite túto možnosť ak ste bloger/ka, alebo podnikáte v online marketingu. Hitom dnešnej doby je predsa zarábať online!

Registrácia priamo na stránke toto nedokáže, zostali by vám základné ceny.

Vaše údaje sú u mňa v bezpečí. S vašim súhlasom ich budem zdieľať iba so spoločnosťou NuSkin pri zakladaní účtu.

Prajem vám príjemný nákup.

 Zuzka 🙂