Ako otehotnieť? Všetko o tajomnej metóde, ktorá funguje 60 rokov.

Ako otehotnieť? Všetko o tajomnej metóde, ktorá funguje 60 rokov.

Trápiš sa s otehotnením viac ako 1 rok, myslíš si, že už si vyskúšala všetko a vytúžené dieťatko stále neprichádza?

Chcem vedieť ako otehotniem podľa tajomnej metódy
 
Image

Myslela som si, že nikdy nebudem mať vlastné dieťa. S diagnózou primárnej neplodnosti a po 8-ich rokoch neúspešných pokusov som prirodzene otehotnela.

Aj ty môžeš. Poviem ti AKO...

Myslela som si, že nikdy nebudem mať vlastné dieťa. S diagnózou primárnej neplodnosti a po 8-ich rokoch neúspešných pokusov som prirodzene otehotnela.

Aj ty môžeš. Poviem ti AKO...

Image

Myslela som si, že nikdy nebudem mať vlastné dieťa. S diagnózou primárnej neplodnosti a po 8-ich rokoch neúspešných pokusov som prirodzene otehotnela.

Aj vy môžete. Poviem Vám AKO...

Dnes žijem svoj sen! Každý deň si naplno užívam materstvo a môžem povedať, že som skutočne šťastná.

Vždy to tak ale nebolo...
Niekoľko rokov som sa snažila otehotnieť prirodzene a podstúpila som aj proces umelého oplodnenia. Všetko bez úspechu. Moje manželstvo to nevydržalo a prišiel rozvod. S novým vzťahom prišla aj nová chuť bojovať o ten najcennejší dar. Po rekonštrukčnej operácii som vyskúšala Jonášovu metódu a úspech bol zaručený...

Dnes sa každý deň teším zo zdravého syna a inšpirujem ženy, aby vydržali na svojej ceste za vytúženým dieťaťom! Aj tebe ukážem, ako na to.

Image

Vieš aké spôsoby počatia existujú?

Image

Vyskúšala si už skoro všetko ale dieťatko si stále dáva načas?

Image

Ako si ešte pred otehotnením zaistíš aby tvoje vytúžené dieťatko bolo zdravé a životaschopné?

Image

Chceš si vybrať pohlavie svojho dieťaťa?

Image

Ako budeš vedieť kedy sa tvoje dieťa narodí?

Image

Chceš sa dozvedieť čo je Jonášova metóda prirodzeného počatia a ako vlastne funguje?

Potom si tu správne! Čítaj ďalej...

 • Aj ja som sa niekoľko rokov trápila.

 • Túžila som po dieťati a napriek snahe mi ho osud nedoprial.

 • Skúšala som prirodzene otehotnieť a prešla som aj procesom umelého oplodnenia.

 • Všetko bolo márne…

Našťastie som objavila Jonášovu metódu prirodzenej regulácie počatia, vyskúšala som ju a úspech nenechal na seba dlho čakať :).

Počas 8-ich rokov snahy otehotnieť som sa mnohé naučila, vyskúšala som rôzne metódy, od tých najjednoduchších až po tie najkomplikovanejšie. Cesta za mojim snom ma stála veľa síl - fyzických aj psychických.

Ty sa už nemusíš s otehotnením trápiť dlhé roky.

A hlavne už nemusíš vyhadzovať kopu peňazí za lekárov, v prípade, že existuje čo i len malá šanca na to, že by si mohla prirodzene otehotnieť.

Všetky moje skúsenosti s umelým oplodnením a metódou prirodzenej regulácie počatia som spísala pre teba.

Prirodzene otehotnieť nebolo nikdy také jednoduché!

V e-Booku som pre teba zhrnula 70 strán plných hodnotných informácií o procese umelého oplodnenia a o Jonášovej metóde prirodzeného počatia.

Ušetríš tak množstvo času, ktorý by si strávila hľadaním potrebných informácií o týchto metódach, vyhneš sa fyzickej a psychickej bolesti z neúspechu.

Celý proces bude kratší a čo je podstatné - EFEKTÍVNEJŠÍ.

Čo všetko sa v e-Booku dozvieš?

 • Čo zahŕňa proces umelého oplodnenia a aké riziká ti hrozia.

 • Ako využiješ metódu prirodzeného počatia vo svoj prospech.

 • Ako si ešte pred otehotnením zaistíš, že tvoje dieťa bude zdravé a životaschopné.

 • Ako si vyberieš pohlavie svojho dieťaťa.

 • Ako budeš vedieť kedy sa tvoje dieťa narodí.

 • Dozvieš sa čo je Jonášova metóda prirodzeného počatia a ako môže fungovať aj u teba.

Pozri si OBSAH e-Booku:

Image
Image
 
Image
 

Prečítaj si krátku ukážku:

Image
Image
 
Image
 

Čo na e-Book hovoria prvé čitateľky?

Image

Splodenie dieťaťa sa v dnešnej dobe stáva stále viac a viac komplikované. Poznám vo svojom okolí množstvo párov, ktorým sa buď dlhé roky nedarí otehotnieť, alebo majú komplikované tehotenstvá. Páry, ktoré nemôžu otehotnieť začnú skôr či neskôr prežívať neistotu, strach, či smútok a nevedia, čo majú robiť. Či sa naďalej spoliehať “na prírodu”, alebo sa zveriť do rúk lekárov. Každému takémuto páru by som bez váhania odporučila tento e-book. Je v ňom veľmi detailne opísaná Jonášova metóda prirodzeného otehotnenia, ktorá pomáha párom na celom svete nielen otehotnieť, dokonca počať zdravé dieťa alebo si vybrať pohlavie svojho dieťaťa. Na druhej strane sa v e-booku dozvedia, čo všetko obnáša proces umelého oplodnenia, aby si mohli zvážiť aj túto možnosť. E-book je písaný veľmi zrozumiteľne a obsahuje osobné skúsenosti autorky Zuzky. Ďakujem jej, že sa rozhodla venovať sa tejto krásnej téme a verím, že sa aj vďaka jej blogu a e-bookom mnoho párov dočká vytúženého dieťaťa.

- Martina Magulová - cestovateľka a blogerka

www.cestujemebezcestovky.sk

Image

Skvelý e-book pre všetkých, ktorí túžia po dieťatku. Dnes sú ženy ťažko skúšané životom a majú problém otehotnieť. V e-booku nájdete praktické rady čo robiť, na koho sa obrátiť, ako vypočítať správny termín. Autorka Vás prevedie na ceste k vysnívanému bábätku pekne krok za krokom. Sama to zažila na vlastnej koži, nevzdala sa, išla za svojím snom a dnes je šťastnou maminou. Všetkým držím palce na ceste k vysnívanému dieťatku.

- Eva Kapitáňová

www.jobedu.sk

Image
Image
Image

Dostal se mi do ruky Zuzčin e-book a popravdě jsem vůbec nevěděla, co od něj čekat, jelikož probémy s otěhotněním jsem naštěstí nezažila. E-book se mi moc líbil - je v něm popsáno, co vše vás čeká, když se rozhodnete podstoupit umělé oplodnění a především je tam detailně popsána mně dosud neznámá Jonášova metoda, která mě nadchla. Kdyby se mi nedařilo otěhotnět, s touto metodou bych určitě začala. Tento e-book je srdečným průvodcem a doporučuji ho všem ženám, kterým se nedaří otěhotnět. Najdou zde podporu a rady od ženy, která vše prožila a podstoupila na vlastní kůži.

- Zuzana Šmidrkalová - kontaktní rodičovství Srdcem k dětem

www.zuzanasmidrkalova.cz

Image

Jsem terapeutka a masérka. Tento e-book mě velmi zaujal, mezi mými klentkami jsou totiž i ženy s problémem otěhotnět. Ať už jde o primární nebo sekundární sterilitu, Jonášova metoda krásně zapadá do mé skládačky. Je to další neinvazivní a úžasná metoda, doufám, že pomůže velkému množství žen toužících po miminku.. Protože já už děti mám, vnímám jako bonus, že ji lze použít i jako antikoncepční metodu.

- Martina Jungrová - terapeutka, masérka

www.masaze-reiky-martina.cz

Image
Image
Image

Děkuji Zuzce za to, že jsem se mohla blíže seznámit s metodou Dr. Jonáše. Upřímně, slyšela jsem o ní již před mnoha lety, dokonce jsem i od jedné léčitelky dostala stručný seznam „vhodných“ dní pro početí, nicméně ani náhodou v takové formě, jakou Zuzka představuje, a už vůbec jsem netušila, jak propracovaný a komplexní způsob k přirozenému otěhotnění to je. Kdyby u mně nebyly genetické překážky, kvůli kterým mi jedinou možností, jak otěhotnět, zůstalo umělé oplodnění, stoprocentně bych tuto metodu vyzkoušela.

- Kateřina Nováková

www.detizezkumavky.cz

Image

Zuzčin eBook jsem přečetla jedním dechem! Je plný naděje a pozitivismu a dodal mi sílu, kterou musím sdílet dále. Jelikož jsem si prošla cestou čekání na miminko, tak mě toto téma velice zaujalo. O Jonášově metodě jsem do této chvíle neměla ponětí - vědět o ní před pár lety, určitě bych ji vyzkoušela dříve než používáním chemických léků. Věřím, že pomůže mnoha ženám při splnění jejich životního poslání.

- Gabriela Bučková

www.gabrielabuckova.cz

Image
Image

Cena e-Booku je 18,-€

Za túto sumu: 

 • pôjdeš s partnerom na priemernú večeru,
 • urobíš menší víkendový nákup,
 • dopraješ si krátky relax v podobe masáže,
 • kúpiš zopár drobností do výbavy pre svoje vytúžené dieťa,
 • alebo si objednáš Jonášov špeciálny výpočet.

Alebo si kúpiš tento e-Book, vďaka ktorému sa dozvieš, ako ľahko môžeš prirodzene otehotnieť a urobíš ďalší krok k svojmu cieľu.

Jonášova metóda prirodzenej regulácie počatia má úspešnosť 98%, funguje už 60 rokov, má milióny prívržencov a stále sa teší veľkej obľube na celom svete.

Ja som ju úspešne odskúšala a v knihe ťa prevediem celým procesom od doručenia výpočtu až k počatiu bábätka. Všetko ti vysvetlím a ukážem ako výpočet správne vyplniť.

Už ďalej neváhaj, lebo vďaka tejto metóde môžeš zmeniť svoju túžbu po dieťatku na skutočnosť!

Image
 • eBook

  Nedarí sa ti otehotnieť dlhšie ako 1 rok, máš pocit, že si už vyskúšala všetko a dieťatko si stále dáva načas?

  ÁNO. V tom prípade si e-Book určite prečítaj. Je plný hodnotných informácií o 2 metódach ako otehotnieť. Prvou metódou je umelé oplodnenie. Druhou je Jonášova metóda prirodzeného počatia. E-Book čítali ľudia, ktorí ani netušili o existencii Jonášovej metódy napriek tomu, že existuje už 60 rokov. Keby vedeli vrátiť čas, určite by ju vyskúšali ako prvú.

 • eBook

  Chceš otehotnieť prirodzeným spôsobom s možnosťou výberu pohlavia budúceho dieťaťa a s vedomím, že bude zdravé?

  ÁNO. Jonášova metóda ti ponúka možnosť výberu pohlavia, ale čo je dôležitejšie, môžeš sa rozhodnúť pre počatie dieťaťa v termíne, kedy bude zaručená jeho životaschopnosť a teda aj jeho zdravie. Ak sa metódou budeš správne riadiť, budeš vedieť, či sa tvoje dieťa narodí cez deň alebo v noci.

 • eBook

  Svoje deti už dávno máš a pýtaš sa, či by tento e-Book bol pre teba prínosom?

  ÁNO. Na základe všetkých informácií, ktoré v e-Booku uvádzam, získaš prehľad o oboch metódach. Ak si zástancom zdravého životného štýlu a odporca užívania hormonálnej antikoncepcie, dozvieš sa bližšie informácie o tom, ako využiješ Jonášovu metódu vo svoj prospech v prípade, že už ďalšie dieťa neplánuješ (ako formu antikoncepcie).

Pokiaľ naozaj túžiš po dieťatku, ktoré nie a nie prísť, neváhaj, e-Book si prečítaj a určite vyskúšaj Jonášovu metódu prirodzeného počatia. V e-Booku sa o nej dozvieš úplne všetko, čo potrebuješ vedieť - od A po Z.

Klikni na tlačítko a na ďalšej stránke vyplň objednávkový formulár.

zuzanadziacka © Copyright 2016-2020. All Rights Reserved.

DISCLAIMER: Všetky informácie uvedené na tejto webovej stránke sú len informačné. Táto webová stránka nie je určená na diagnostiku, liečenie alebo náhradu lekárskej liečby. Požiadajte o radu odborníka v oblasti zdravotnej starostlivosti ak máte špecifické zdravotné problémy. Jednotlivé výsledky sa môžu líšiť.