Ako sa zo mňa stala šťastná mama

Ako sa zo mňa stala Šťastná mama

Zuzana Dziacka NAPÍSALI O NÁS

Rada by som sa s vami podelila o môj príbeh, ktorý na portáli modernezeny.sk pred časom uverejnila Monika Javorková – autorka článku

Milé Moderné ženy, prinášame vám inšpiratívny rozhovor so šťastnou mamou, ktorá si prešla všetkým možným, kým sa dostala k vytúženému dieťatku. Jej cesta bola náročná, až sa jej sen stal skutočnosťou a dostala ten najväčší dar – svojho malého synčeka.

Svojim príbehom, ktorý sa dozviete v nasledujúcom rozhovore, vás navnadí, aby ste sa nikdy nevzdávali. Teraz učí ambiciózne maminy – podnikateľky ako si môžu popri dieťatku vytvoriť svoje vlastné online podnikanie. Ale viac už v nasledujúcich riadkoch…

Ako sa zo mňa stala Šťastná mama

Ako som sa dostala až k webu šťastná mama?

Môj web www.zuzanadziacka.sk  a FB fanpage Som šťastná mama som založila na materskej dovolenke, keď môj syn dovŕšil 1 rok.

Vtedy som riešila ako ďalej a začala som hľadať možnosti, ktoré by pre mňa prichádzali do úvahy a aby som si vedela privyrobiť k “štedrej” materskej.

Absolvovala som niekoľko online kurzov, aby som si rozšírila obzor a objavila smer, ktorým sa budem uberať.

Stále som túžila po práci, ktorá bude zaujímavá, trendová a pohltí ma natoľko, že nebudem musieť odrátavať hodiny a minúty, kým pôjdem domov a zároveň bude výborne finančne ohodnotená. Súčasne podmienkou bolo, že ju budem musieť vedieť skĺbiť s tým, že som mama a celý deň venujem všetok svoj voľný čas synovi.

Predstava bola jasná, ale netušila som, čo vlastne hľadám. Až to zrazu prišlo. Príležitosť si ma predsa našla. Keď si niečo naozaj praješ, celý vesmír sa spojí, aby si to dosiahla a život ti prinesie do cesty situácie, ktoré ti ho dokážu zmeniť. Ale bez tvojho pričinenia to samozrejme nepôjde.

Teším sa na cestu, ktorá ma ešte čaká a množstvo splnených snov. Bude to poriadna jazda…

Čo je náplňou mojej činnosti? Ako je možné si ako mama a pracujúca žena privyrobiť?

Na základe vlastnej skúsenosti ukazujem ženám ako sa napriek neúspechu otehotnieť nevzdať a nestrácať nádej. Pretože moja cesta môže byť aj ich cestou.

V podnikateľskej oblasti svojim vlastným príkladom učím ambiciózne maminy – podnikateľky ako si môžu popri dieťatku vytvoriť svoje vlastné online podnikanie. To všetko bez toho, aby podnikaniu obetovali príliš veľa času alebo pracovali na úkor rodiny. Naučím ich milovať online biznis ?

Ako sa zo mňa stala Šťastná mama

V čom viem tráviť najviac času? Čo mi prináša radosť?

Momentálne najviac času trávim so svojim synom a popri tom sa venujem dokončeniu webovej stránky. Stále sa snažím vzdelávať a zlepšovať, aby som svoje skúsenosti vedela odovzdať ďalším ženám, či už potrebujú podporu v osobnom živote pri snahe otehotnieť alebo chcú vykročiť ďalej a začať podnikať online.

Ako sa zo mňa stala Šťastná mama

Čo som chcela najviac v mojom živote? Čo chcem teraz?

Najväčším snom v mojom živote bolo dieťa. Život mi ho po niekoľkých rokoch trápenia doprial a dnes som šťastná mama 🙂 www.zuzanadziacka.sk/sales

Teraz sa chcem zamerať na rozvoj svojich online produktov, aby pomáhali iným ženám na ceste za ich úspechmi v osobnom živote a v online podnikaní.

Ako sa zo mňa stala Šťastná mama

Čo robím preto, aby som bola šťastná?

Snažím sa žiť naplno a pracovať na sebe. Prácou na sebe myslím hlavne osobný rozvoj. To, čo robím, robím naplno a vždy hľadám riešenia.

Rodina je pre mňa prvoradá.

Ako som sa dostala k najkrajšiemu daru života?

Mojim najkrajším darom je môj syn ? Celý môj príbeh si môžete prečítať v e-Booku ZADARMO:

www.zuzanadziacka.sk/sales

Ako sa zo mňa stala Šťastná mama

Ako si predstavujem prácu snov?

Práca snov je pre mňa taká, kedy nemusím, ale chcem. To znamená, že nemusím každý deň vstávať a chodiť do práce, nemusím si brať dovolenku, nemusím vlastne nič. Robím to preto, že chcem a že ma to baví. Vtedy neriešim či pracujem skoro ráno, neskoro večer, v noci, cez víkendy, sviatky, atď… Robím to preto, že to milujem ?

Ako sa zo mňa stala Šťastná mama

Aké je moje životné heslo – filozofia života?

Keď niečo naozaj chceš, celý vesmír sa spojí, aby si to dosiahla. Niekedy ľudia okolo teba nerozumejú tvojej ceste. Ani nemusia. Nie je určená pre nich, ale pre teba.

Ako sa zo mňa stala Šťastná mama

Koho považujem za podnikateľský vzor a prečo?

Veľkým vzorom v podnikaní sa pre mňa stala Stáňa Stiborová (Mrázková). Stotožnila som sa s jej osobným príbehom a stala sa mojou obrovskou inšpiráciou. V skratke vám poviem, že je to mama 3 detí, s ktorou sa osud nemaznal. Keď mala 2 malé deti, ocitla sa na mizine a rozviedla sa s manželom. V tom čase sa začala vzdelávať a postupne začala podnikať v oblasti online marketingu. Učí ľudí ako podnikať z pláže a žiť život, z ktorého si nemusia brať dovolenku. Dnes spolu s manželom a maličkým synom cestuje po svete, natáča videá, spravuje svoj online kurz a podniká online. Vo svojich 30-tich rokoch je finančne a časovo nezávislá.

Ako sa zo mňa stala Šťastná mama

Čo by som odkázala moderným ženám?

Nikdy sa nevzdajte svojich snov nech sú z akejkoľvek oblasti. Neriešte ako si ich splníte – cesta sa vždy nájde! Nehľadajte dôvody prečo sa niečo nedá, ale spôsoby ako sa to dá. A čo je najdôležitejšie, nikdy nečakajte na vhodnú chvíľu kedy začať, pretože tá neexistuje! Začnite TERAZ a neodkladajte to na …až raz…

Zuzana Dziacka- Svojim vlastným príkladom učí ambiciózne maminy – podnikateľky ako si môžu popri dieťatku vytvoriť svoje vlastné online podnikanie. To všetko bez toho, aby podnikaniu obetovali príliš veľa času alebo pracovali na úkor rodiny. Viac na www.zuzanadziacka.sk